Forsit Ofis Sistemleri
29 yıldır sizin için üretiyoruz.
Üreticiden Tüketiciye Aracısız Hizmet
0
0,00  0 ürün

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hakkımızda

Forsit Ofis Plaza

Forsit Design Ofis Mobilyaları

1995 yılında çalışma ortamlarına yenilikçi bir bakış açısı getirme hedefi ile kurulmuştur.

Hizmet politikasında; teknoloji ve kaliteyi ön planda tutan bir anlayışla hareket eden firmamız; tasarım, hizmet ve ürün kalitesi ile sektörün öncü firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

Ürün tasarımlarında güncel ve yenilikçi olma ilkesi ile hareket etmeyi, hizmet kalitesini artırmak yönünde tüm kadrosu ile kendini yenilemeyi öncelikli iş politikası olarak kabul etmiş ve bu yönde gelecek planlarını oluşturmuştur. Gerek kendi bünyesinde yapmış olduğu ürünler, gerekse organik bağı bulunan iş ortaklarının üretmiş olduğu ürünlerden oluşan ürün koleksiyonunda evrensellik ilkesinin ön planda olmasına dikkat etmiştir.

İnovasyon ve AR-GE çalışmalarına ağırlık vererek evrensel standartlarda ürünler elde etmiştir. Eşsiz bir çalışma ortamı için rahat, ferah ve ergonomik ürünleri hayata geçirmiş; bunun için gerekli olan tüm materyalleri en kaliteli şekilde işlemeyi görev edinmiştir.

Sektöründe, kurumsallaşma yolunda attığı her adımla; özgün, konforlu, çevreci ve insan odaklı tasarımları ile her ürünün üretim sürecinden başlayarak kullanım alanlarına gelinceye kadarki süreçte ve sonrasında insan sağlığını ön planda tutma ilkesi ile, varlığını kabul ettirmiştir.

Bu sayede Yurt içi ve yurt dışı pazarlarında 12 ülke ve 80'nin üzerinde satış noktası ve dünyanın dört bir yanına yaptığı ihracat ile hızlı ve etkili bir şekilde pazarda söz sahibi olmayı başarmıştır.

apartmentenvelopephone-handsetsmartphonechevron-down